Morpho Classic

Klasická veľkosť snežníc, ktorá bude vyhovovať väčšine používateľov. Výhodou je rýchle, jednoduché a bezpečné nastavenie veľkosti topánok pomocou pásikov. Použitým materiálom...
Doprava 7 €,Na sklade

• lahke
    • lacne
    • kvalitne
  • , zakúpené v www.shotboardshop.com

• Moja žena ich derie už štyri roky a je nad mieru spokojná. Já som vyskúšal ťri druhy až som skončil na nohách s týmto modelom. Zatiaľ to najlepšie v čom som brázdil snehové polia a pláne a kolmé svahy. Vrelo odporúčam aj pre výborný pomer cena - kvalita

Nosnosť
96 kg

Použitým materiálom tela snežnice je špeciálny nepremŕzajúci materiál, ktorý vydrží vaše tvrdé zaobchádzanie. Otočný mechanizmus (kĺbové viazanie) je vyrobené z veľmi tuhého polyamidu PA66. 6 hrotov z tvrdej ocele, drážkovanej strany po celej dĺžke a nekompromisná dvojzubá mačka z nástrojovej ocele zaistí Váš pohyby proti nechcenému podkĺznutiu dozadu či pri traverzovaní do strán.

Snežnice sú vďaka prispôsobivému telu otočného mechanizmu vhodné pre takmer akýkoľvek druh topánok od trekkingových po lyžiarske či snowboardové (viazanie a mechanizmus je totožný s modelom BigFoot).

Otočný mechanizmus umožnuje nastavenie 3 polôh: chôdza v miernom teréne .... voľná päta chôdza do prudkého kopca ... voľná päta, vysunutá podpätenka pre zníženie namáhania lýtkového svalu chôdza/skoky z kopca ... päta je aretovaná

• Nosnosť: 60-96 kg Veľkosť povrchu (flotácia): 2x 455cm2 Hmotnosť: 2020 g/pár
  • Dĺžka: 64,3 cm Šírka: 24,7 cm Výška špičky: 6,92 cm
  • Farby: všetky farebné varianty nájdete tu

K snežniciam môžete dokúpiť originálnu tašku na prepravu a skladovanie. Nájdete ju tu

Na sklade • Viac variantov7 €100 % • 160 recenziíĎalšie informácie

• lahke